ua
Відправка товару в день оплати! Товар відправляється за умови наявності на складі та якщо оплата зроблена до 16:00
ТОВ «Євротех, Лтд ПК» - професійне обладнання
та інструмент для робіт зі склом
Каталог продукции
   Каталог продукції:
Хіт продажу
Присоска 3-х головочна
Артикул: М-02.07.02
1 113.00 грн

Про компанію

Заснована в 1996 році, Компанія "ЕВРОТЕХ, Лтд" є сьогодні одним з провідних виробників вакуумного підйомного обрудования для листових матеріалів, інструменту та обладнання для обробки скла. За цей час понад 4000 підприємств по всій території України стали нашими постійними клієнтами і партнерами.

Головною складовою успішної роботи є наша спеціалізація в певних асортиментних програмах. Жорсткий контроль технологічних процесів дозволяє підтримувати найвищу якість продукції в умовах серійного виробництва.

Стиль роботи Компанії заснований на багаторічному досвіді і є міцною базою для розвитку сталого співробітництва з партнерами. Прямі поставки дозволяють працювати за єдиними цінами з усіма українськими клієнтами і забезпечують постійний зворотний зв'язок.

Сьогодні своє основне завдання ми бачимо в наданні своїм замовникам гарантованого рівня сервісу. Оптимальна організація виробничих процесів дає можливість виконувати нестандартні замовлення. Використання сучасних технологій забезпечує нашим клієнтам доставку товару в будь-який регіон України у встановлений термін. Надійна упаковка виключає пошкодження продукції при транспортуванні і зручна для зберігання на складі.

Наша перспективна діяльність орієнтована, перш за все, на впровадження сучасного обладнання та передових технологій, а також регулярне оновлення асортименту.

Сподіваємося, що спільна робота з нами допоможе Вам у здійсненні перспективних проектів і розширить можливості Вашого бізнесу.